• 27 KWI 21

  Podstawowy kurs j. angielskiego

  Dział Spraw Międzynarodowych zaprasza na podstawowy kurs j. angielskiego dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Kurs odbywa się w ramach cyklu szkoleń dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego którzy w ramach swoich obowiązków służbowych obsługują studentów i pracowników z zagranicy.
  Celem kursu jest przełamanie bariery językowej wśród uczestników i zachęcenie ich do aktywnego komunikowania się z obcokrajowcami.

  Organizacja zajęć przewidziana w formie dwugodzinnych spotkań  dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa) w formie on-line w terminie od 17 maja 2021 r. do 30 czerwca 2021 r. 
  Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie proszone są o zgłaszanie się do Kierowników swoich jednostek najpóźniej do dnia 12 maja 2021 r.

  Więcej informacji na temat kursu TUTAJ

  Uwaga! Zgodnie z regulaminem programu Welcome to Poland, każdy może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu w ramach projektu. Osoby zainteresowane dwoma różnymi kursami proszone są o dokonanie wyboru przed wysłaniem zgłoszenia. Więcej informacji na temat działań realizowanych w ramach projektu  TUTAJ

  Welcome to Poland to program Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, którego celem jest wsparcie zdolności instytucjonalnej uczelni w obszarze obsługi zagranicznych studentów, doktorantów i kadry akademickiej.