• 20 KW. 20
    Zostań mentorem w ramach projektu ARROW

Pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego rozpoczęli w październiku 2017 roku działania w ramach projektu ARROW, którego celem jest wsparcie potencjału badawczego i innowacyjności uczelni mongolskich. Konsorcjum projektowe składa się z 4 instytucji europejskich (University of Las Palmas de Gran Canaria i jego Scientific and Technological Park, University of Porto oraz Uniwersytet Szczeciński) oraz 12 uczelni z Mongolii.
    Ostatnim działaniem w ramach tego projektu, który ma zapewnić trwałość jego rezultatów, jest stworzenie platformy łączącej doświadczonych naukowców europejskich w roli mentorów z młodymi mongolskimi naukowcami.

Zachęcamy pracowników naukowych ze stopniem doktora i doktora habilitowanego do zapoznania się ze stroną projektu ARROW i włączenia się do działań projektowych w roli mentora w zakresie: nauk humanistycznych, ekonomii, inżynierii, nauk o zdrowiu, nauk społecznych oraz nauk przyrodniczych i ścisłych.

Zaproszenie do udziału w projekcie oraz deklaracja mentora znajdują się w załączeniu. Uzupełnioną i podpisaną deklarację w formie skanu należy przesłać do 31 maja 2020 r. na adres malgorzata.kopalska@usz.edu.pl

Jednocześnie informujemy, że spotkanie kończące projekt ARROW planowane jest na wrzesień 2020 r. i jego gospodarzem będzie Uniwersytet Szczeciński.

zaproszenie_ARROW

ARROW_deklaracja mentora_PDF