• 08 PAŹ 20

  Podstawowy kurs j. angielskiego

  Dział Spraw Międzynarodowych zaprasza na podstawowy kurs j. angielskiego dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Kurs odbywa się w ramach cyklu szkoleń dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego którzy w ramach swoich obowiązków służbowych obsługują studentów i pracowników z zagranicy. Celem kursu jest przełamanie bariery językowej wśród uczestników i zachęcenie ich do aktywnego komunikowania się z obcokrajowcami.

  Planowane są 3 kursy w wymiarze 30 godzin każdy, dla grup 15 osobowych. Organizacja zajęć przewidziana w formie dwugodzinnych spotkań  dwa razy w tygodniu.
  Pierwsza tura kursu trwać będzie od 26 października 2020 r. do 10 grudnia 2020 r.
  Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie proszone są o zgłaszanie się do Kierowników swoich jednostek najpóźniej do dnia 19 października 2020 r.

  Więcej informacji na temat kursu TUTAJ

  Uwaga! Zgodnie z regulaminem programu Welcome to Poland, każdy może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu w ramach projektu. Osoby zainteresowane dwoma różnymi kursami proszone są o dokonanie wyboru przed wysłaniem zgłoszenia. Więcej informacji na temat działań realizowanych w ramach projektu  TUTAJ

  Welcome to Poland to program Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, którego celem jest wsparcie zdolności instytucjonalnej uczelni w obszarze obsługi zagranicznych studentów, doktorantów i kadry akademickiej.