IMG_1312 small

O co chodzi?

Materiał filmowy powinien trwać nie więcej niż 120 sekund, a jego tematem ma być pokazanie indywidualnego doświadczenia związanego z pobytem na wymianie w programie Erasmus+ . Filmik może być nagrany kamerą, telefonem lub aparatem – najważniejsze, aby w ciągu maksymalnie dwóch minut uchwycić kulturowe aspekty pobytu , pokazać kraj w którym spędziło się kilka miesięcy na wymianie, podzielić się swoją wiedzą o tym, czego należy się spodziewać, co może zaskoczyć, a czego należy unikać. Alternatywnie możesz przedstawić swój pobyt stypendialny jako tzw. historię sukcesu (success story) – czas nagrania to też maks. 120 sekund. Pokaż swój punkt widzenia – bądź kreatywny!

Co trzeba zrobić?

Jeśli masz pomysł, jak uchwycić kulturowe aspekty pobytu na wymianie, to właśnie dla Ciebie US organizuje wideo konkurs na krótki film promujący wyjazdy studentów w programie Erasmus+.

Czym był dla Ciebie dłuższy pobyt w innym kraju? Szokiem kulturowym? Szansą na zwiedzanie? Przygodą kulinarną lub językową? A może nic Cię nie zaskoczyło? Albo odkryłeś w sobie fascynację inną kulturą?

Dlaczego warto?

Do wygrania są dwie nagrody o wartości 500 zł każda.

Kto?

Uczestnikiem Konkursu może być student lub absolwent US, który uczestniczył w wyjeździe na studia (SMS) lub praktykę (SMP)  w programie Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

Kiedy?

Konkurs rozpocznie się 9 sierpnia i potrwa do 15 września.
Ogłoszenie wyników nastąpi 18 września.

Ogłoszenie wyników

Dziękujemy za przesłanie zgłoszeń w konkursie filmowym „ERASMUS plus JA”. Niestety jury podjęło decyzję o niewyłonieniu zwycięskiego filmu, ponieważ przesłane materiały albo nie spełniały wymogów formalnych konkursu, albo też nie spełniały założeń idei konkursu w wystarczającym stopniu.

jasneblonia_HD01 small