🇵🇱 Studentów i pracowników US prosimy o używanie adresów w domenie usz.edu.pl do kontaktu z pracownikami DSM.
🇬🇧 Students and employees of the US are asked to use the usz.edu.pl email addresses to contact the IRD staff.

Kontakt DSM

Dział Spraw Międzynarodowych
Uniwersytetu Szczecińskiego
international@usz.edu.pl
Al. Papieża Jana Pawła II 31, p.308-310, 327 (III p.)
70-453 Szczecin
Znajdź nas na mapie

 



mgr Joanna Misiukajtis
Kierownik DSM
Informacja, doradztwo, koordynacja działań DSM
e-mail: joanna.misiukajtis@usz.edu.pl
tel. +48 91 444 13 20
fax: +48 91 444 11 84
pokój: 308



mgr Małgorzata Kopalska
Z-ca kierownika
ERASMUS+  koordynator ds. mobilności z krajami partnerskimi
Program PROM
e-mail: malgorzata.kopalska@usz.edu.pl
tel.: +48 91 444 12 08
pokój: 327


mgr Żaklin Skokowska
Studenci przyjeżdżający (Erasmus+: kraje programu, umowy bilateralne)

Program PROM
e-mail: zaklin.skokowska@usz.edu.pl
tel.: +48 91 444 10 58
pokój: 309



mgr Magdalena Zobel
ERASMUS+  studenci wyjeżdżający

e-mail: magdalena.zobel@usz.edu.pl
tel.: +48 91 444 10 18
pokój: 310


mgr Anna Dachnowska
ERASMUS+ praktyki
ERASMUS+ STA
e-mail: anna.dachnowska@usz.edu.pl
tel.: +48 91 444 10 68
pokój: 310

 
mgr Piotr Gertruda

Wyjazdy pracowników, wnioski wyjazdowe
Koordynator projektu PO WER – wyjazdy studentów
e-mail: piotr.gertruda@usz.edu.pl
tel. +48 91 444 11 85
pokój: 309



mgr Agnieszka Dobrzeniecka
ERASMUS+ STT
e-mail: agnieszka.dobrzeniecka@usz.edu.pl
tel.: +48 91 444 10 82
pokój: 310


mgr Julia Abramczyk
e-mail: julia.abramczyk@usz.edu.pl
tel.: +48 91 444 12 08
pokój: 327